⚡COOKIE NOT SET, BROWSER LANGUAGE DETECTED:en⚡ ⚡TRANSLATION TABLE LOADEDen⚡ ⚡LOAD SMARTYen⚡ ⚡BEFORE DISPLAYen⚡
73

Grawostar Vikki Pro ⬞

This product has no modules in selected language, please wait we working hard to add it, you may select another language or check below all existing modules in all languages...

Grawostar Vikki Pro ⬞ - Specyfika lasera Vikki Pro ⬞

Ask for the price (AVAILABLE_WORLDWIDE ⬞)

there is a problem ....

This product has no modules in selected language, please wait we working hard to add it, you may select another language or check below all existing modules in all languages...

Specyfika lasera Vikki Pro

Grawerka laserowa Co2 Grawostar Vikki PRO jest najmniejszym urządzeniem dostępnym w ofercie Grawostar. Grawerka z uwagi na nieskomplikowaną obsługę najczęściej używana jest w małych i średnich zakładach do cięcia i grawerowania w drewna, akrylu, papieru, plastiku, gumy oraz innych materiałów. 
 
Używając tej grawerki uzyskać można najprzeróżniejsze, nawet bardzo skomplikowane kształty. W 2010 roku w oprogramowaniu wprowadziliśmy specjalne ułatwienia dla produkcji pieczątek.
 
Dzięki bardzo konkurencyjnej cenie model Vikki wykorzystywany jest do produkcji wyrobów modelarskich, reklamowych, dekoracyjnych, prezentów, zabawek, wykonywania indywidualnych grawerunków na drewnie, skórze, długopisach, brelokach i gadgetach.
 
Dzięki przemyślanej konstrukcji grawerka laserowa Vikki może być przeznaczona nawet do zastosowań produkcyjnych (mała produkcja seryjna). Grawerka posiada wysokiej klasy silniki krokowe, precyzyjne prowadnice i bardzo dokładne systemy pozycjonujące. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej jakości, możliwe jest uzyskanie dużego obszaru cięcia, idealnej gładkości oraz równości cięcia. Grawostar Vikki PRO posiada 50W tubę lasera CO2. 

Niedrogi laser Co2

Grawostar Vikki Pro – to wielofunkcyjne urządzenie – grawerka laserowa w komplecie z dodatkami.

Grawostar Vikki Pro – jest kontynuacją serii Grawostar Vikki. Jest to urządzenie w którym znacznie zwiększyliśmy prędkości, dynamikę ruchu i inne ważne aspekty grawerowania laserowego.

Grawostar Vikki Pro - charakteryzuje się dużą precyzją, a oprogramowanie w wersji Pro, posiada dodatkowe parametry (w tym rubber slope), jest znacznie bardziej rozbudowane, system jest precyzyjny, operuje na bitmapach kolorowych, jest bardzo dynamiczy i szybki co widać na dołączonym filmie.

Grawostar Vikki Pro jest naszym następnym krokiem przed zbudowaniem lasera Co2 z opcjonalnym Metalmarq do znakowania metalu. Już dziś możecie Państwo nabyć Metalmarq do naszej innej maszyny – Grawostara Nemo Pro, co widać również na filmie u dołu oferty.

Wszystkie zdjęcia na aukcji / ofercie oraz filmy nie są przerabiane (przyspieszane, obrabiane w programach graficznych etc.) są to realne zdjęcia i filmy odtwarzane z normalną prędkością.
 Film może sprawiać wrażenie puszczonego w przyspieszonym tempie, jednakże gwarantujemy Państwu, że nasze lasery mogą pracować z taką prędkością (a nawet większą). Nie ma w tym żadnych tricków video.
 Film z Grawostar Vikki Pro.

Mały, precyzyjny laser co2

Grawostar Vikki Pro jest najmniejszym laserem w linii maszyn Grawostar.

Grawostar Vikki Pro został zaprojektowany do znakowania wszelkiego rodzaju produktów z plexi, drewna, papieru, aluminium anodowanego, wybranych kompozytów, anodowanego mosiądzu oraz laminatów grawerskich, szkła, skóry, szlachetnych, kamieni szlachetnych, posiada szereg możliwości rozbudowy w zależności od wymagań klienta. 

Zakres stosowania laserów co2

Modele Grawostar z uwagi na ich wszechstronność zastosowania, możliwość rozbudowy i odpowiednio dopasowaną moc nadają się do produkcji tablic znamionowych, grawerowania i wycinania wybranych tworzyw, zawieszek, breloków, okazjonalnych opakowań, tabliczek, breloków, kluczy, kartonu, pocztówek, matryc, wybranych noży, laminatów, części samochodowych, pleksi, akrylu, drewna, telefonów, gadżetów reklamowych, produktów okazjonalnych, medali, skóry, szkła i wielu innych. Model Grawostar Vikki jest Laserem Co2 – zatem może znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie stosuje się lasery Co2.

Nowoczesny panel kontrolny

Model Grawostar Vikki Pro posiada nowoczesny panel kontrolny, który został przez nas dostosowany do potrzeb użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt bardzo łatwego ustawiania parametrów punktu zerowego, prędkości, mocy. Laser wyposażyliśmy również w funkcje wspomagające kalibracje lasera (skróciliśmy czas kalibracji system z 30 do 5 minut!)

Stół z plastrem miodu

Udoskonalony stół z plastrem miodu może być przesuwany zarówno ręcznie jak i za pomocą panelu kontrolnego. Maszyna posiada pełne sterowanie osiami X-Y-Z (prawo, lewo, przód tył, góra, dół). Obsługa jest bardzo prosta, a dołączone oprogramowanie PC jest niezwykle intuicyjne. 

Przelot w osi Y

Ponadto prócz grawerowania i cięcia w standardowym polu roboczym, przy otwartych klapach z przodu i z tyłu maszyny Grawostar Vikki Pro może grawerować i ciąć materiały większe niż jego pole robocze.

Podłączenie do komputera PC

Dzięki połączeniu USB, wewnętrznemu komputerowi i dobrym układom elektroniki na płycie głównej Grawostar Vikki Pro może pracować jako laser podłączony do komputera lub całkowicie niezależny system laserowy. Na zdjęciu powyżej widzą Państwo dwa gniazda USB. Urządzenie może pracować z komputerem PC jak również całkowicie niezależnie. Umożliwia to jednoczesną pracę i projektowanie. 

Zakup w komplecie

 W komplecie otrzymujecie Państwo:

  •  Kompresor do nadmuchu powietrza
  •  Czerwony wskaźnik
  • Pompę chłodzącą, pojemnik
  • Oprogramowanie (różne wersje do wyboru, w tym kompatybilna z Corel)
  • Przewody zasilające
  • Wentylator wyciągowy
  • tylko teraz: w prezencie kompatybilna kamera do podglądu lasera
Grawostar - wszechstronność zastosowania
 
Dzięki opcjonalnym przystawkom możliwe jest przekształcenie wybranych modeli maszyn Grawostar w:
 
• grawerkę do kubków i butelek
• elektryczną wybijarkę do metalu
• pneumatyczną wybijarkę 
• frezarkę CNC
• maszynę do celów specjalnych 

Zalety technologii laserowej

Zgodnie z ich nazwą, grawerki laserowe to urządzenia, które do obróbki materiału używają lasera, a nie jak w tradycyjnej technologii mechanicznej, frezu napędzanego przez wrzeciono. Jest to nowa metoda obróbki i grawerowania – łatwa i szybka. Urządzenia laserowe potrafią obrabiać wiele różnych materiałów za pomocą promienia lasera CO2. Maszyny tego typu posiadają wiele zalet, takich jak:
 
 - mała średnica lasera
 - możliwość cięcia i grawerowania w jednej operacji
 - brak konieczności zmiany narzędzi
 - brak możliwości złamania narzędzia, ponieważ go nie ma
 - możliwość wykonywania grawerowania i cięcia wektorowego (zarys) i rastrowego (obraz)
 - duża szybkość pracy – do 5000 mm/sek. (zależnie od modelu)
 - łatwość obsługi – używa się ich jak zwykłej drukarki. 

Dane techniczne urządzenia

Model: Vikki PRO
Zasilanie: 230VAC 10 Amp
Tuba laserowa: Zamknięta tuba CO2
Płyta główna: 32 Bit DSP
Sposób posuwu: Microstep system
Laser CO2: 50W
 
Maksymalna przestrzeń robocza:
300mm x 500 mm
 
Maksymalna prędkość posuwu: 800 mm/s
Format zdjęć: Plt, Dxf, Bmp, Ai, Dst
Powtarzalność: 0.01mm
Rozdzielczość: 1000 DPI
Podwójna głowica: Opcja
Komunikacja z komputerem: USB2.0 oraz Pendrive USB
Wskaźnik laserowy: W zestawie.
 
 Części opcjonalne:
 - Nadmuch powietrza (kompresor),
 - Odciąg powietrza renomowanej firmy TBH,
- System chłodzenia wodnego, ,
- Wskaźnik laserowy.

Waga: 125kg 

Film Vikki Pro

https://www.youtube.com/embed/njw5OYNeC1k

Grawostar Vikki Pro ⬞

Free Trainig

For all Machines

Experienced Team

Over 25 years of Experience

Competitive price

Tax Free for Export

Big offer

Best choice